29 травня – гурт «Безодня» (авторська програма + Nirvana covers)

29 травня у фестиваль-ресторації відбувся концерт гурту «Безодня» . А потім в 23:00 гурт відіграв кавер вечір «NIRVANA party», де прозвучали найкращі треки Курта, які обожнюють мільйони.

Гурт «Безодня» було засновано у квітні 2005 року. У 2006 році гурт записав пісню «Сила води», виступив на масштабних фестивалях «Тарас Бульба», «Висадка», «Нівроку», і посів перше місце на відбірковому фестивалі «Червона Рута-2006″. У березні 2008 р. платівку успішно презентовано. Того ж року гурт виступав на фестивалях «Висадка», «Руйнація», «Зрив», з групами «ТОЛ», «АННА», «Фліт», «Димна Суміш» та іншими. У 2009 році на радіостанціях України звучить сингл «Сила води», на який у Києві було знято кліп. Упродовж 2010 року колектив гастролював: грав у клубах, на фестивалях «Захід-2010», «Бандерштат». та ін.

У 2012 р. між репетиціями та концертами триває робота над записом другого альбому. 6 лютого гурт презентує сингл «Все Зле Я Вбив», 25 травня оприлюднюється відео робота на пісню «Все Зле Я Вбив». 25 листопада презентація синглу «Мій Сон», а 30 листопада і відео. У 2013 презентовано сингл «Аромати», записаний спільно з екс-учасником гурту Карна Олексієм Ярошем. 23 травня 2014 року музиканти презентують новий довгоочікуваний альбом «Радіохулігани».

Сет-лист концерту поєднує в собі кращі і найгарячіші композиції. Гарантуємо стиль і брудні мелодії у виконанні молодих зірок українського андеграунду!

Поділитись у соц. мережах